Piráti mají šanci prolomit nepříznivou sérii v domácích zápasech

12.10.2018
Piráti o blížícím se víkendu dvakrát představím v domácí ROCKNET ARÉNĚ. V pátek dorazí do Chomutov svěřenci kouče Kýhose, tedy Bruslaři z Mladé Boleslavi. Nedělní odpoledne bude patřit zlínským Beranům. Chomutovští se pokusí uloupit první extraligové body. Vydejte se je na zimní stadion podpořit! V pátek začíná utkání v tradičních 17:30h, nedělní jak již je zvykem v 15:30h.

Mladá Bolelslav odstartovala extraligu soubojem s Litvínovem, kterému v domácí prostředí podlehla těsně 3:4. O dva dny později prodloužil čekání na výhru duel na ledě nováčka z Karlových Varů. Energie zvítězila 4:0. Ani ve třetím kole nejvyšší soutěže nenašli svěřenci kouče Kýhose bodový recept. Doma padli s vítkovickou Riderou.

Až čtvrté a páté pokračování přineslo radost do černozeleného tábora. Na výhru v Brně navázal Bruslařský klub v domácím střetnutí s pražskou Spartou. Na konci září ale přišel tvrdý direkt od Liberce, jenž Mladou Boleslav porazit vysoko 8:3. Poslední extraligový víkend přinesl Středočechům poloviční zisky. Slavili sice po zápase s Pardubicemi, ale se skloněnými hlavami odešli ze souboje s Plzní.

Změny v kádru Bruslařů
Příchody: Gašper Krošelj (Záhřeb), Pavel Kantor (Litvínov), Michal Vondrka (Chomutov), Martin Pláněk (Mountfield HK), David Šťastný (Zlín), Pavol Skalický (Slovan Bratislava), Martin Látal (Mountfield HK).
Odchody: Radek Lenc (Liberec), Brandon Maxwell (Mountfield HK), Jakub Valský (Liberec), Petr Holík (Brno), Tomáš Urban (Nové Zámky, SVK), Richard Nedomlel (Sparta), Lukáš Nahodil a Vojtěch Němec (oba Brno).
Převzato ODTUD

Aktuálně z Chomutovska